KONST / Litografier / Serigrafi 10313208
*
nr 1031 3208
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, Björn Carlén (f. 1935), 36/52, motivet: 60x42
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2016
kl 18:03:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 14:27:01
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn carlén litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Björn Carlén
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
nr 1031 3208
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, Björn Carlén (f. 1935), 36/52, motivet: 60x42
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/4 14:27:01 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn carlén litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33